About

No witam.

Jestem… Piszę recenzje… Uh! Trudno jest zacząć. Jest mnóstwo takich blogów jak ten, jednak chcę pokazać swoje spojrzenie na świat, na to jak patrzę na dane książki oraz filmy, seriale, komiksy, mangi etc etc 😀 Chcę pokazać swoje zainteresowania, że jednak czymś się wyróżniam! Właśnie tego będę szukać w książkach – oryginalności. Chcę znaleźć światy, bohaterów i zdarzenia, których nigdy wcześniej nie spotkałam w żadnej powieści. Chcę odejść od schematów i od powtarzalności, chcę pokazać, że istnieje wciąż coś takiego jak INNA historia, różniąca się, bez schematów. Chcę żeby ludzie też zaczęli szukać czegoś, co sprawi, że oderwą się od rutyny świata i znajdą swój własny ORYGINALNY świat.

A tak pokrótce: Nie dość, że książkoholiczka, to jeszcze filmoholiczka. Nie śpi po nocach, bo na zmianę, albo musi dokończyć książkę, albo obejrzeć ostatnie, finałowe odcinki serialu. Wierzy, że spotka kiedyś swoich ulubionych autorów i razem z nimi napisze książkę. Kiedy nie żyje w swoim wymyślonym świecie, jeździ na rowerze, biega, tańczy, łowi ryby albo zajmuje się jakimkolwiek innym wysiłkiem fizycznym. Chce w przyszłości połączyć sztukę ze sportem, by stworzyć całkiem nową dyscyplinę, a ona byłaby w niej mistrzynią.

Plus – nagrywam coś: Kulturalna szafa

Jestem też współtwórczynią Epikbox, Epikpage oraz Epikbox Vintage. Na wszystkie strony zapraszam serdecznie ♥

Znana też jestem jako Bookgirl na stronie Bookgeek.pl, gdzie piszę nie tylko recenzje ale również artykuły na temat książek i tematy związane z książkami.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “About

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s