Rozmowy(nie)zbytPoważne #3: Odczytaj

klaudia

Zawsze chciałam stworzyć taki cykl, gdzie będę zadawać pytania blogerom, booktuberom i innym osobistościom książkowym. Jednak chciałam to zrobić w jakimś innym stylu, bardziej luźno i zabawnie i tak powstały Rozmowy(nie)zbytPoważne, gdzie zadaje pytania oderwane od rzeczywistości a moi goście bardziej stawiają na kreatywność niż na proste odpowiedzi. A do tego każdy mój gość odpowiada na inne pytanie, przygotowane specjalnie z myślą o nim. Lecimy!

Wiem o tym, że miałam to robić co miesiąc ale jednak coś tam wyskoczyło, coś się zmieniło, kanał trzeba ogarniać i tak dalej. A moim dzisiejszym gościem jest w sumie specjalna i jedyna w swoim rodzaju osoba z którą mega zgrałyśmy się na Krakowskich Targach Książki i chyba właśnie zamiłowanie do jedzenia nas do siebie zbliżyło… A jest nią: Klaudia z kanału Odczytaj ♥

Zuza: Czy kiedykolwiek wyobrażałaś sobie siebie łysą? Jeśli tak, albo nawet jeśli nie, to jak myślisz, jakie to uczucie?

Odczytaj: Chyba każdy kiedyś wyobrażał sobie siebie bez włosów. I szczerze, to jedyne czego jestem pewna to to, że musi być to baaardzo dziwne uczucie, ale to na pewno dlatego, że nie jestem do niego przyzwyczajona.

Zuza: Wybierz sobie swojego Patronusa. Dlaczego akurat taki wybór?

Odczytaj: Jamnik! Wybór niepopularny i wydaje się śmieszny, ale jeżeli uważacie, że jamnik nie byłby w stanie pokonać Dementora, to chyba nie widzieliście wkurzonego albo obrażonego jamnika. Przecież on zabija samym wzrokiem. Plus wyobraźcie sobie małego, odważnego jamniczka na króciutkich nóżkach, który biegnie pokonać zło. Nie ma nic piękniejszego.

Zuza: Co byś zrobiła gdyby twoim nowym sąsiadem okazał się członek zespołu The Vamps?

Odczytaj: Myślę, że wtedy starałabym się być w domu jak najczęściej. Pewnie nawet zajęłabym się nagle uprawianiem ogródka.

Zuza: Wspaniałe stulecie czy Moda na sukces, jeśli musiałabyś wybrać któryś z tych seriali za ten który będziesz oglądać do końca życia to który by to był i dlaczego?

Odczytaj: Wspaniałe stulecie! Film kostiumowy zawsze lepszy. Ale szczerze, to Moda na sukces wydaje się śmieszniejsza w swojej głupocie, więc może jednak… Niby takie złe oba, a jednak wybrać jedno trudno. Jak żyć?

Zuza: Do twojego domu nagle wbija mafia, musisz wybrać jedno bohatera książkowego, który by ci pomógł, kto to by był i dlaczego?

Odczytaj: Koszmarna wizja. Po pierwsze dlatego, że śmiertelnie boję się, że w nocy ktoś może mnie napaść, a mafia pewnie wbiłaby w nocy. Jeden bohater? Tylko jeden?! Ja nie wiem czy jakikolwiek jeden bohater by mnie obronił przed mafią. Ale gdyby jakiś miał to wybrałabym na pewno któregoś z herosów ze świata Ricka Riordana. Hmmm, Nico! Nico di Angelo byłby najlepszy, bo mógłby mnie przenieść szybciutko w inne miejsce!

Zuza: Czy sięgnęłabyś po powieść „Najlepsze co może przydarzyć się rogalikowi”? (tak, taka powieść istnieje)

Odczytaj: Oczywiście, że tak! Po pierwsze dlatego, że chcę bardzo wiedzieć, co jest najlepszym, co może się przytrafić rogalikowi. No bo najgorszego to się raczej domyślam. Po drugie dlatego, że rogalik to jedzenie, a jedzenie jest cudowne, książki są cudowne, więc książka o jedzeniu musi być też cudowna. Prawda?

Jak zawsze dziękuję za odpowiedzi i to była bardzo wielka przyjemność rozmawiać z Klaudią, oczywiście zapraszam na jej kanał – Odczytaj.

Jak Wam się podobało? I jakiego booktubera albo blogera, chcielibyście żebym podpytała w kolejnej odsłonie cyklu?

Jak to mówi Klaudia – Besos.

Zuza

Jedna uwaga do wpisu “Rozmowy(nie)zbytPoważne #3: Odczytaj

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s